NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU

Uncategorized Zostaw komentarz
Pomoc w pisaniu prezentacji maturalnych? Jak napisać prezentację maturalną?
Oferujemy pomoc w pisaniu pracy, prezentacji na ustną maturę z języka polskiego, na DOWOLNY temat. Każdemu maturzyście (pomagam w przygotowaniu) przygotowuje osobną maturę, w związku z czym nie ma problemu plagiatu.
Każdorazowo przygotowuję autorską bibliografię – nie korzystam z żadnych opracowań, każdą maturę tworzę w całości sama.
W ramach matury przygotuję dla uczniów:
1. tekst matury,
2. ramowy plan wypowiedzi,
3. bibliografie przedmiotową oraz podmiotową,
4. prezentacje w programie PowerPoint do wyświetlenia na komputerze i rzutniku podczas zdawania egzaminu – na życzenie,
5. przykładowe pytania, które mogą pojawić się na egzaminie.
UWAGA!!! TYLKO TERAZ BONUS:
Jestem lektorką audiobooków. Przygotuję tekst prezentacji w formie audio (mp3) do odtwarzania na każdym urządzeniu z mp3. Dzięki czemu możesz prezentacji nauczyć się „na słuch” DZIĘKI TEMU MOŻESZ SIĘ CAŁEJ PREZENTACJI NAUCZYĆ NAWET W 1 DZIEŃ np. słuchając przez słuchawki wygodnie w fotelu :-) .
Czas przygotowania:
bibliografia, ramowy plan wypowiedzi – 1 godz.
całość prezentacji – od 24 (1 dzień) do 72 godzin (3 dni)
Drobne porady polonistyczne – bezpłatne
Sugerowana cena prezentacji – 159 zł płatne w całości przed odbiorem prezentacji. Dla prezentacji bez prezentacji audiowizualnej i audiobooku – koszt wynosi 100 zł.
To niewygórowana cena za porządne opracowanie.
Dobrze się zastanów czy wolisz porządny produkt czy wielokrotnie powtarzane, wyświechtane prezentacje za 49 zł, które przed tobą miało wielu maturzystów – może z twojej szkoły.
Aktualnie przy obowiązkowej maturze z matematyki, warto poświęcić czas zaoszczędzony na przygotowaniu do egzaminu ustnego z języka polskiego np. na właśnie na przygotowanie do egzaminu z matematyki lub z jakiegoś innego przedmiotu, bardzo ważnego dla zdającego. Gwarantuje bardzo dobre przygotowanie, w razie jakiś pytań jestem do dyspozycji.
Zapraszam do współpracy!


NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU  Pomoc w pisaniu prezentacji maturalnych? Jak napisać prezentację maturalną?  Oferujemy pomoc w pisaniu pracy, prezentacji na ustną maturę z języka polskiego, na DOWOLNY temat. Każdemu maturzyście (pomagam w przygotowaniu) przygotowuje osobną maturę, w związku z czym nie ma problemu plagiatu.
Każdorazowo przygotowuję autorską bibliografię – nie korzystam z żadnych opracowań, każdą maturę tworzę w całości sama.   W ramach matury przygotuję dla uczniów: 1. tekst matury, 2. ramowy plan wypowiedzi, 3. bibliografie przedmiotową oraz podmiotową, 4. prezentacje w programie PowerPoint do wyświetlenia na komputerze i rzutniku podczas zdawania egzaminu – na życzenie, 5. przykładowe pytania, które mogą pojawić się na egzaminie. UWAGA!!! TYLKO TERAZ BONUS:  Jestem lektorką audiobooków. Przygotuję tekst prezentacji w formie audio (mp3) do odtwarzania na każdym urządzeniu z mp3. Dzięki czemu możesz prezentacji nauczyć się „na słuch” DZIĘKI TEMU MOŻESZ SIĘ CAŁEJ PREZENTACJI NAUCZYĆ NAWET W 1 DZIEŃ np. słuchając przez słuchawki wygodnie w fotelu :-) .
Czas przygotowania: bibliografia, ramowy plan wypowiedzi – 1 godz.całość prezentacji – od 24 (1 dzień) do 72 godzin (3 dni) Drobne porady polonistyczne – bezpłatne  Sugerowana cena prezentacji – 159 zł płatne w całości przed odbiorem prezentacji. Dla prezentacji bez prezentacji audiowizualnej i audiobooku – koszt wynosi 100 zł.To niewygórowana cena za porządne opracowanie. Dobrze się zastanów czy wolisz porządny produkt czy wielokrotnie powtarzane, wyświechtane prezentacje za 49 zł, które przed tobą miało wielu maturzystów – może z twojej szkoły.
Aktualnie przy obowiązkowej maturze z matematyki, warto poświęcić czas zaoszczędzony na przygotowaniu do egzaminu ustnego z języka polskiego np. na właśnie na przygotowanie do egzaminu z matematyki lub z jakiegoś innego przedmiotu, bardzo ważnego dla zdającego. Gwarantuje bardzo dobre przygotowanie, w razie jakiś pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam do współpracy!

Zostaw komentarz

Uprawnienia budowlane | Program antyplagiatowy | Sklep ezoteryczny | Medycyna naturalnaZaloguj się